Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 125
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 300 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Nueva Andalucía

Doskonała lokalizacja!
Piękny apartament z 2 sypialniami na parterze w kompleksie popularnej La Maestranza, w pobliżu wszystkich udogodnień i w odległości spaceru od Puerto Banus!
Znajduje się on w zamkniętej społeczności z 24-godzinną ochroną, 3 basenami, w tym basenem podgrzewanym i basenem dla dzieci.
Apartament składa się z 2 sypialni, ale może pomieścić 7 osób. Posiada dobrej wielkości salon i jadalnię, a kuchnia jest w pełni wyposażona.
Posiada klimatyzację, telewizję satelitarną, łącze WiFi oraz miejsce w garażu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R3473650

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.