Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 96
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 050 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Penthouse for rent in Nueva Andalucía

Ten penthouse duplex przeszedł kompletną renowację od stóp do głów, a wszystkie wnętrza i urządzenia są zupełnie nowe. Został bardzo gustownie zaprojektowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Posiada dwa duże tarasy, na górnym znajduje się miejsce do grillowania i przygotowywania posiłków, system muzyczny sterowany za pomocą iPada, część wypoczynkowa oraz jadalnia, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Na dolnym tarasie również znajduje się część wypoczynkowa i jadalna, obie są częściowo zadaszone. Widoki są otwarte i skierowane na południe, na ogrody i wspólny basen, dzięki czemu nie ma hałasu z drogi.
W kuchni/salonie na otwartym planie znajduje się kominek, szafka na wino i duże szklane drzwi na dolny taras.
We wszystkich trzech sypialniach znajdują się podwójne łóżka o wymiarach 180, 160 i 140 cm, wszystkie posiadają szafy.
W obu łazienkach znajduje się prysznic, a w głównej umywalka i zlewozmywak, obie są nowoczesne i wyposażone w wysokiej jakości urządzenia.
Apartament znajduje się w bardzo poszukiwanym kompleksie w Nueva Andalucia, Los Naranjos de Marbella, skąd jest tylko 5 minut jazdy do Puerto Banus i plaży. Na terenie kompleksu znajdują się 2 baseny, duży supermarket oraz kilka małych sklepów. Parking znajduje się na ulicy, a transport publiczny (autobus) w odległości kilku minut spacerem.
Mieszkanie nie jest odpowiednie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, ponieważ znajduje się na drugim piętrze i nie ma w nim windy.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3638954

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.