Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 151
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

395 000 EUR

2 616 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

2 bedrooms Apartment for sale in Nueva Andalucía

Wspaniały apartament w Magna Marbella, w sercu Nueva Andalucía, w niewielkiej odległości od Puerto Banús, w spokojnej i bezpiecznej urbanizacji.
Apartament posiada 2 sypialnie z 2 łazienkami i toaletą dla gości, o łącznej powierzchni 151 m2, z czego 129 m2 to wnętrza, a 22 m2 to tarasy. Roztacza się z niego widok na góry i morze, skierowany na wschód – południe.
Kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej klasy urządzenia. Posiada ciepłą i zimną klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu.
Jest urządzony z wielkim smakiem, z wysokiej jakości meblami i mnóstwem pięknych szczegółów dekoracyjnych. Meble są do negocjacji.
Nieruchomość jest idealna do zamieszkania przez cały rok, ponieważ jest bardzo przestronna, lub na okresy wakacyjne biorąc pod uwagę jej wspaniałą lokalizację.
Magna Marbella to prestiżowa urbanizacja z całodobową ochroną przez profesjonalnych strażników, z dużymi terenami ogrodowymi i trzema dużymi basenami. Znajduje się w sercu Nueva Andalucía, zaledwie 5 minut od Puerto Banús i obok najlepszych pól golfowych w Marbelli, Las Brisas Golf, Los Naranjos Golf i Aloha Golf, a także na pierwszej linii urokliwego pola golfowego Magna Marbella Golf.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4108822

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.