Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 239
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 295 000 EUR

9 603 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Penthouse for sale in Nueva Andalucía

Całkowicie odnowiony dwupoziomowy penthouse w Los Belvederes. Najwyższa jakość, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Od strony południowej do zachodniej z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, wybrzeże i góry. W pełni prywatny i cichy.
Główne piętro: Hol wejściowy, część dzienna z kominkiem na drewno, jadalnia z w pełni wyposażoną kuchnią na otwartym planie z urządzeniami Siemens i Bosch oraz pralnia. Bezpośredni dostęp do zadaszonego i odkrytego tarasu. Dwie sypialnie dla gości z łazienkami.
Górne piętro: Główna sypialnia z łazienką i garderobą. Taras z grillem i jacuzzi.
Klimatyzacja z ogrzewaniem, ogrzewanie podłogowe w całym budynku. Miejsce garażowe i schowek, duży parking na terenie kompleksu.
Mała przytulna społeczność z basenem i bujnymi ogrodami, siłownią i dwoma kortami tenisowymi.
Zamknięty z 24-godzinną ochroną.
Meble są wliczone w cenę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4360894

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.