Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 172
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

560 000 EUR

3 256 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Nueva Andalucía

Pięknie odnowiony apartament z trzema sypialniami na parterze na zamkniętym osiedlu Brisas de Los Naranjos. Położony obok klubu golfowego Los Naranjos i otoczony jednymi z najlepszych pól golfowych na wybrzeżu; społeczność ma całodobową ochronę, zadbane ogrody, wspólny basen i znajduje się blisko plaży i Puerto Banus. Nieruchomość ma salon i jadalnię na otwartym planie z drzwiami patio prowadzącymi na prywatny taras, który ma również dostęp do ogrodu i wspaniałe widoki na góry; w pełni wyposażona kuchnia; dwie sypialnie dla gości; łazienka dla gości; i główny apartament. Inne funkcje obejmują ciepłą i zimną klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w kuchni, elektryczne rolety i dwa prywatne miejsca parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4564396

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.