Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 175
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 500 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Nueva Andalucía

WSPANIAŁY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W NUEVA ANDALUCIA
Ten doskonały, skierowany na południe apartament na parterze ma fantastyczną lokalizację, w Nueva Andalucia, obok kasyna, w odległości spaceru od wszystkich udogodnień, Puerto Banus i plaży. Składa się z 3 sypialni, 2 łazienek, dużego salonu / jadalni z bezpośrednim dostępem do prywatnego dużego tarasu oferującego przyjemne widoki na ogród i basen. Ze względu na swoją lokalizację i rozmiar, nieruchomość jest idealna jako stałe miejsce zamieszkania lub nawet jako dom wakacyjny z dużym potencjałem wynajmu. Cechy: klimatyzacja, w pełni wyposażona kuchnia, przestronne zakwaterowanie, jasny taras z bezpośrednim dostępem do wspólnych ogrodów i basenu. Doskonały i bardzo przestronny apartament, oglądanie zalecane!
Apartament na sprzedaż w Nueva Andalucia – Marbella – Costa del Sol

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4121263

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.