Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 86
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

243 000 EUR

2 826 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Nueva Andalucía

Przestronny apartament na parterze na sprzedaż w zamkniętej społeczności, z dużymi ogrodami i kilkoma basenami.
Idealne jako inwestycja na wynajem wakacyjny lub jako zwykły dom.
Posiada 2 duże sypialnie, obie z wbudowanymi szafami, 1 łazienkę z prysznicem i drugą łazienkę z wanną. Niezależna kuchnia z barem, która prowadzi do salonu, oraz salon/jadalnia. Z głównej sypialni i z pokoju dziennego jest dostęp do dużego tarasu.
Taras o powierzchni około 35m2, ma idealną orientację, aby cieszyć się słonecznymi dniami. Dom znajduje się również tuż obok jednego z basenów w urbanizacji i ma przypisane miejsce parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4055716

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.