Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

189 000 EUR

3 437 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

One bedroom Apartment for sale in Nueva Andalucía

Ulica wieżowców. Apartament z 1 sypialnią, całkowicie odnowiony, design.
Znajduje się on w samym sercu Aloha, Nueva Andalucia, zaledwie 5 minut od Puerto Banús. Z mieszkania, zarówno w salonie, jak i w sypialni, można podziwiać panoramiczne widoki na morze i góry.
W salonie znajdują się duże okna, idealne do cieszenia się słońcem o poranku.
Apartament wyposażony jest w szafy, klimatyzację, ogrzewanie i łącze światłowodowe.
Mieszkanie zostało urządzone z wdziękiem, meble są wliczone w cenę.
Urbanizacja jest prywatna, z basenem, ogrodami o powierzchni 16.000m2, ochroną, konserwacją i recepcją.
Opłaty wspólnotowe wynoszą 150 miesięcznie, w tym wszystko, co kompleks oferuje oraz koszty energii elektrycznej i wody. Idealna inwestycja, wysoka rentowność w wynajmie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4042975

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.