Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 635 000 EUR

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

Apartment Oeiras Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

Apartament z 3 sypialniami, 172 m2 powierzchni użytkowej brutto, z tarasem, parkingiem i widokiem na morze, w Paço de Arcos, Oeiras. Jest to 3-poziomowy apartament, parter obejmujący garaż i pralnię. Na pierwszym piętrze z widokiem na morze znajduje się salon o powierzchni 40 m2, w pełni wyposażona kuchnia o powierzchni 20 m2 z dostępem do tarasu o powierzchni 24 m2 oraz łazienka dla gości. Na najwyższym piętrze znajdują się dwa apartamenty o powierzchni 17 m2, balkony i obszar zewnętrzny o powierzchni 2 m2.W ekskluzywnym kondominium z zaledwie trzema jednostkami z komunalnym basenem i ogrodem. Budynek jest w fazie pełnej rehabilitacji, z końcem prac zaplanowanym na grudzień 2022.Położony na Avenida Marginal w Paço de Arcos, zaledwie 5 minut spacerem od stacji kolejowej, 6 minut od Praia Velha i Paço de Arcos Garden, sklepów i usług. W pobliżu obiektów rekreacyjnych, takich jak Marquês de Pombal Palace Gardens, Almirante Gago Coutinho Garden, Poetas Park, Quinta Real de Caxias, Jamor National Sports Centre i zaledwie 20 minut jazdy od Humberto Delgado Lisbon Airport.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 63523

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.