Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras golf residence

 • Powierzchnia 129
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

685 000 EUR

5 319 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras golf residence

Apartment Oeiras Oeiras golf residence

Nowy projekt Oeiras Golf powstał w rozwijającej się i rozwijającej się lokalizacji, obok pola golfowego Oeiras i w pobliżu kilku parków biznesowych i przestrzeni handlowych.

Inwestycja obejmuje 22 jednostki o typologii od T2 do T4, o powierzchni od 102 do 196 m2 i bardzo przestronnych obszarach zewnętrznych z dużymi balkonami. Wnętrza są przestronne i funkcjonalne, wszystkie pokoje z łazienkami i najwyższej jakości wykończeniami.

Z myślą o zrównoważonym rozwoju i mobilności, parking znajduje się w boksie i zawiera ładowarkę do pojazdów elektrycznych.

Oeiras Golf znajduje się zaledwie kilka minut od TagusPark, z szeroką gamą usług, firm i wszystkich rodzajów transportu i dostępu.

Charakteryzująca się łagodnym klimatem, Oeiras jest jedną z najbardziej rozwiniętych gmin w kraju, położoną w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Lizbony i Cascais, ze wspaniałymi widokami na rzekę i morze. Odrestaurowane i urocze budynki współistnieją w doskonałej równowadze z nowymi konstrukcjami. Z kolei promenada zapewnia dostęp do fantastycznych nadmorskich plaż.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF30916

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.