Sopot, Sopot Dolny, Parkowa

 • Powierzchnia 45
 • Piętro 2 / 3
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1900
 • Apartament Na sprzedaż

1 390 000 PLN

31 048 PLN / m²

Sopot, Sopot Dolny, Parkowa

Sopot Parkowa mieszkanie z klimatem!

| Sopot Dolny ul. Parkowa | Pas Nadmorski | Koncept Woonerf | 200m od Plaży | Mieszkanie Inwestycyjne w Kamienicy I

Lokalizacja Sopot Dolny, zmodernizowana ul. Parkowa została zamieniona na pierwszą w Sopocie strefę Woonerf, czyli miejsce, które jest jednocześnie ulicą, deptakiem, parkingiem i miejscem spotkań mieszkańców. Położenie 200m od plaży oraz bliskim sąsiedztwie reprezentacyjnego deptaka przy ul. Bohaterów Monte Cassino stanowi najbardziej pożądaną cześć́ najbardziej znanego kurortu w Polsce Północnej.

Informacja o nieruchomości
Przedmiotem oferty są dwa samodzielne lokale mieszkalne o łącznej powierzchni ok.45 m2 (jedna KW), które są całkowicie wykończone i przygotowane do wynajmu zarówno krótko, jak i długoterminowego.

W skład nieruchomości wchodzi:
• Mieszkanie o pow. 33 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki
• Studio o pow. ok 12 m2 – to pokój z aneksem kuchennym i łazienka
• Mieszkania znajdują się na jednej kondygnacji, obok siebie, każde z osobnym wejściem
Proponowany rozkład nieruchomości jest idealną propozycją dla klientów zainteresowanych nabyciem nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Standard 
Większy lokal jest całkowicie wyposażony, mniejszy jest obecnie w trakcie remontu – prezentujemy wizualizacje, w jakim standardzie zostanie wykończony. Ekspozycja Płd-Wsch sprawia, że nieruchomość jest bardzo dobrze doświetlona i słoneczna. Dodatkowym atutem są wysokie sufity (ok. 3m.)
Podsumowanie
Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości typu second home, mogąca dawać dodatkowy dochód z najmu krótkoterminowego podczas miesięcy wakacyjnych. Całość gotowa do wydania w kompletnym wykończeniu do końca kwietnia br.

Zapraszam na Prezentację

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Tak
 • Parking: 1
Lokalizacja
Sopot Dolny

Sopot Dolny

Główna dzielnica Sopotu, w jej obrębie znajduje się najdłuższe molo w Europie o drewnianej konstrukcji. W pasie nadmorskim dzielnicy znajdują się hotele, domy wypoczynkowe i  pensjonaty. Osią dzielnicy jest deptak ul. Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużenie stanowi najbardziej znany obiekt - wychodzące na wody Zatoki Gdańskiej drewniane molo.

Nr oferty: 595121

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.