Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Porto salvo

 • Powierzchnia 228
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

1 150 000 EUR

5 039 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Porto salvo

Apartment Oeiras Porto salvo

Ze względu na łagodny klimat, Oeiras jest jednym z najbardziej rozwiniętych miast w kraju, położonym w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Lizbony i Cascais, z pięknymi widokami na rzekę i morze. Odnowione i urocze budynki współistnieją w idealnej równowadze z nowymi konstrukcjami. Passeio Marítimo, z kolei, daje dostęp do fantastycznych plaż linii.Wstawiony w nowym, ale już akredytowanych dzielnicy mieszkalnej, w Porto Salvo (Lagoas Park) – Oeiras, zaledwie kilka minut od A5 i Shopping OEIRAS PARQUE, znajdziesz swój nowy schronienie rodziny.Przyjdź i zobacz ten nowy projekt nowej konstrukcji i niech się oczarować jednym z mieszkań z typologii: T2, T3, T4 i T5 z garażem i wyposażone we współczesną architekturę oraz nowoczesność i wyrafinowanie, które żyją z prostotą szczegółów.

Nr oferty: PF22886

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.