Śródmieście, Powiśle, Powiśle

 • Powierzchnia 295
 • Piętro 1 / 5
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2011
 • Apartament Na wynajem

37 000 PLN

125 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Powiśle

PRZEPIĘKNY I ABSOLUTNIE ZJAWISKOWY APARTAMENT

PRZEPIĘKNY I ABSOLUTNIE ZJAWISKOWY APARTAMENT W PRESTIŻOWYM BUDYNKU NA WARSZAWSKIM POWIŚLU. ZACHWYCA I URZEKA.

[for English please scroll down]

300 M2 | DOSKONAŁY UKŁAD |KAMERALNY BUDYNEK | WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA | BASEN | FITNESS
Apartament na warszawskim Powiślu to jedno z tych miejsc, których nietuzinkowość zachwyca. Niesamowita powierzchnia apartamentu – prawie 300 m2 na jednym poziomie, w tym z olbrzymią częścią dzienną, która daje poczucie komfortu i przestrzenności, oraz dodatkowo doskonały układ pomieszczeń wraz z wykończeniem wnętrza w najwyższym standardzie przemawiają za tym by poznać to miejsce i przekonać się osobiście o jego wyjątkowości.

APARTAMENT
W samym budynku znajdują się wyłącznie 24 luksusowe apartamenty, co czyni to miejsce niezwykle kameralnym. Sam apartament o powierzchni 295 m2, z wysokością stropu 3,4 m wyposażony jest w klimatyzację, wentylację wraz z rekuperacją, a także system inteligentnego zarządzania. Ze względu na układ pomieszczeń charakteryzuje się on niezwykłą przestronnością i funkcjonalnością.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
 
hol 21,48 m2
salon 57,57 m2
jadalnia 25,70 m2 
kuchnia 26,55 m2
garderoba 2,5 m2 
korytarz 28,59 m2
pralnia 0,67 m2
gabinet 14,64 m2
garderoba 11,36 m2
sypialnia 29,92 m2
łazienka 12,08 m2
sypialnia 19,28 m2
łazienka 10,50 m2
garderoba 4,02 m2
WC 2,28 m2

O BUDYNKU 
Drewniana 9 to unikatowy, położony w prestiżowej lokalizacji apartamentowiec, stylizowany na kamienicę z lat dwudziestych. Projekt stworzony dla osób ceniących komfort i elegancję. Apartamentowiec to dbałość o najmniejsze detale, nawiązujący jednocześnie swym wyglądem do stylowej, przedwojennej architektury. W budynku znajdują się dwa reprezentacyjne hole wejściowe z recepcją i usługą consierge w każdym z nich oraz nowoczesne, przestronne windy. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców należy wspólna część rekreacyjna, w tym basen, sauna, jacuzzi i pomieszczenie fitness. Na wewnętrznym patio znajduje się zielony ogród oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA
Drewniana 9 to doskonała lokalizacja – w samym centrum miasta, na warszawskim Powiślu, jednak w otoczeniu ciszy i zieleni, z dala od zgiełku i hałasu centrum. Powiśle to jedno z piękniejszych miejsc na mapie Warszawy. Liczne kawiarenki, restauracje, tereny zielone sprawiają, że jest to miejsce uwielbiane przez mieszkańców stolicy jak i gości przyjezdnych. W pobliżu znajduje się Biblioteka Uniwersytecka, Centrum Nauki Kopernik czy Bulwary Wiślane, które w okresie wakacyjnym stają się centrum życia towarzyskiego Warszawy. W bliskiej odległości leży również tzw. Trakt Królewski ze swymi licznymi atrakcjami.

INFORMACJE DODATKOWE:

3 miejsca postojowe

***********************************************
A BEAUTIFUL AND ABSOLUTELY PHENOMENAL APARTMENT IN A PRESTIGIOUS BUILDING IN WARSAW POWIŚLE. DELIGHTS AND CAPTIVATES.

300 M2 | PERFECT LAYOUT | INTIMATE BUILDING | HIGH STANDARD | POOL | FITNESS
An apartment in Warsaw’s Powiśle is one of those places whose originality impresses. Amazing apartment area – almost 300 m2 on one floor (including a huge living area, which gives a sense of comfort and spaciousness) – plus an excellent layout of the rooms with interior finishings of the highest standard, are only some of the reasons why you should come and see the uniqueness of this place for yourself.

APARTMENT
There are only 24 luxury apartments in the building, which gives it a sense of intimacy and cosiness. The apartment (with an area of 295 m2, and ceiling height of 3.4 m) is equipped with air conditioning, ventilation with recuperation, as well as an intelligent management system. Thanks to the room layout, it is characterised by exceptional spaciousness and functionality.

LAYOUT:
– 21.48 m2 Lounge
– 57.57 m2 Living Room
– 25.70 m2 Dining Room
– 26.55 m2 Kitchen
– 2.5 m2 Wardrobe
– 28.59 m2 Corridor
– 0.67 m2 Laundry
– 14,64 m2 Office
– 11.36 m2 Dressing Room
– 29.92 m2 Bedroom
– 12,08 m2 Bathroom
– 19.28 m2 Bedroom
– 10.50 m2 Bathroom
– 4,02 m2 Wardrobe
– 2.28 m2 Toilet

ABOUT THE BUILDING
Drewniana 9 is a unique apartment building, located in a prestigious location, stylised as a historic tenement house from the 1920s. Design created for people who value comfort and elegance. The apartment building was built with attention to the smallest detail, at the same time with reference to stylish, pre-war architecture. The building has two representative entrance halls, each with a reception desk and concierge service, as well as modern, spacious elevators. The residents have exclusive access to a common recreation area which includes a swimming pool, sauna, jacuzzi and fitness room. The patio features a green garden and a safe playground for children.

LOCATION
Drewniana 9 boasts a perfect location – right in the city center, in the Powiśle district of Warsaw, yet surrounded by greenery, away from the hustle and bustle of Warsaw downtown. Powiśle is one of the most beautiful places on the map of Warsaw. Numerous cafes, restaurants and green areas make it a place loved by Varsovians as well as visiting guests. Nearby you will find the Warsaw University Library, the Copernicus Science Center or the Vistula Boulevards which are the centre of Warsaw’s social life in the summertime. In close proximity to the building, there is also the so-called Royal Route with its many attractions.

ADDITIONAL INFORMATION:
Three parking spaces.

Would like to find out more about this apartment? Please feel free to contact us!

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Tak
 • Parking podziemny: 1
 • Ochrona: Tak
 • Winda: Tak
 • Stan: wysoki standard
Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.
Inwestycja: Drewniana 9

Drewniana 9

Projekt Drewniana 9 powstał z myślą o ceniących komfort i stonowaną elegancję. Architektonicznie przywodzi on na myśl estetykę przedwojenną, uwzględniając przy tym najwyższe standardy wykończenia i wyposażenia. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano basen, saunę, jacuzzi, salę fitness i ogród. W budynku mieszczą się 24 przestronne apartamenty o powierzchni od 160 do…

Nr oferty: 605191

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.