Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 230
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 400 000 EUR

10 435 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Playas del Duque – ekskluzywny kompleks położony przy plaży w Puerto Banús.
Składa się z 3 basenów, ponad 30.000 m powierzchni wspólnych, tropikalnych ogrodów, które są wielokrotnie nagradzane, bezpośredniego dostępu do plaży. 2 restauracje dla właścicieli, a także całodobowa ochrona i konsjerż.
Świetna okazja do nabycia luksusowego apartamentu w ekskluzywnej okolicy.
Apartament na środkowym piętrze, Puerto Banús, Costa del Sol.
3 Sypialnie, 3 Łazienki, 230 m², Taras 20 m².
Ustawienie : Przy plaży, Miasto, Obszar handlowy, Przy plaży, Port, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Marina, Blisko do przystani, Urbanizacja, Kompleks przy plaży.
Orientacja : południowa.
Stan: doskonały.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki: morze, góry, ogród, basen, miasto.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Prywatny taras, Łazienka.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny, krajobrazowy.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, 24-godzinna ochrona.
Parking: podziemny, garaż.
Kategoria: przy plaży, luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3973285

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.