Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 392
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

3 195 000 EUR

8 151 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

4 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Ten nieskazitelny penthouse od strony zachodniej w El Embrujo Banus oferuje panoramiczne widoki na morze i góry przy drugiej linii plaży w Puerto Banus. W pełni ogrodzona urbanizacja z 24-godzinną ochroną posiada pięknie utrzymane ogrody z rozległymi wodotryskami, duży wspólny odkryty basen, kryty basen, siłownię i spa z sauną i parą. Wewnątrz penthouse’u znajduje się bardzo przestronna część dzienna z tarasem wychodzącym na SW, nowoczesna kuchnia oraz cztery duże sypialnie na jednym poziomie. Na górze znajduje się bardzo duży taras na dachu z prywatnym basenem, łazienką i prysznicem oraz wspaniałymi widokami na morze i góry. Z bardzo dobrym potencjałem wynajmu do 6000 p/m, nieruchomość obejmuje 3 podziemne miejsca parkingowe i bardzo duży schowek, wystarczająco duży, aby pomieścić całą zawartość mieszkania, co czyni go również doskonałą inwestycją na wynajem. Wysokiej jakości opcja w tej poszukiwanej urbanizacji w Puerto Banus. Koniecznie trzeba zobaczyć.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2768549

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.