Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 182
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 800 000 EUR

9 891 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Wspaniały dwupoziomowy penthouse w jednej z najbardziej prestiżowych urbanizacji przed plażą w Puerto Banús. Kompleks oferuje doskonały poziom bezpieczeństwa, tropikalne ogrody ze strumieniami, stawami i basenami, siłownię, spa (jacuzzi, sauna, łaźnia parowa), pokój gier oraz bezpośredni dostęp do promenady i plaży. Nieruchomość została odnowiona i składa się z: salonu / jadalni z wyjściem na duży taras od strony południowej z widokiem na ogrody; w pełni wyposażona kuchnia; pralnia i spiżarnia; Górne piętro z główną sypialnią z łazienką i dostępem do dużego tarasu z miejscem do grillowania; Kolejna sypialnia z łazienką i oddzielna łazienka dla gości. Trzecia łazienka została otwarta, aby zostać włączona do obszernej części dziennej / jadalnej, ale można ją łatwo ponownie oddzielić. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe i komórka lokatorska w garażu podziemnym. Wspaniały luksusowy apartament, zaledwie kilka kroków od morza i Puerto Banús!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4688158

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.