Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 95
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

900 EUR / tyg.

10 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

Apartament na średnim piętrze w Puerto Banus, Marbella, Costa del Sol, Hiszpania
Apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami na sprzedaż w samym sercu Puerto Banus, zaledwie kilka kroków do słynnego portu jachtowego Puerto Banús, Marbella, Costa del Sol. Spacerkiem można dojść do supermarketów, sklepów i fantastycznych restauracji.
Nieruchomość dochodowa: Wynajmuj swoją nieruchomość, kiedy Ciebie nie ma, ponieważ popyt na nią jest wysoki w Puerto Banus, Marbella przez cały rok. Masz gwarancję stałego strumienia dochodów z wynajmu i spokoju ducha, który się z tym wiąże.
Skontaktuj się z nami w celu obejrzenia nieruchomości już dziś!
Podstawowe cechy
95 m² powierzchni użytkowej, 82 m² powierzchni zabudowanej
2 pokoje
2 łazienki
Taras
Miejsce parkingowe wliczone w cenę
Z drugiej ręki / stan dobry
Wbudowane szafy
Pomieszczenie do przechowywania
Orientacja południowa
Wybudowany w 1974 r.
Centralne ogrzewanie
Certyfikat energetyczny: nie podano

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: R3931714

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.