Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 300
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

2 995 000 EUR

9 984 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

4 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

LUKSUSOWY PENTHOUSE W PUERTO BANUS
Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych nieruchomości w Puerto Banus: imponujący luksus i wysoka jakość. Całkowicie odnowiony przy użyciu najlepszej jakości materiałów i wyposażony w wiele specjalnych detali, takich jak prywatna winda, najlepszej jakości marmur w łazienkach, potrójne szyby, ogromny taras na dachu z niesamowitymi widokami i wiele innych.
Nieruchomość składa się z dużego salonu – jadalni z bezpośrednim dostępem do jednego z tarasów oferujących wspaniałe widoki na główny plac Antonio Banderas i morze, 4 bardzo przestronne sypialnie, 2 z nich z łazienkami, w pełni wyposażona kuchnia z wysokiej jakości urządzeniami.
Główna sypialnia znajduje się na wyższym piętrze z dostępem do tarasu na dachu i najlepszych panoramicznych widoków. Może być dodany obszar chill out, aby cieszyć się latem najlepszą atmosferę.
Doskonałe miejsce do życia przez cały rok.
Polecamy oglądanie: !!!!
Penthouse na sprzedaż w Puerto Banus – Marbella – Costa del Sol

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2702528

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.