Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 378
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

4 950 000 EUR

13 096 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

4 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Wspaniałe widoki na morze i fantastyczne ogrody Playas del Duque. Z 4 sypialniami i 4 łazienkami. Główna sypialnia w części duplex z łazienką en suite, garderobą i częścią dzienną, z której można wyjść na bajeczny taras z najlepszym widokiem na morze. Na głównym piętrze duży salon i 3 duże sypialnie, dwie z nich z łazienką en-suite z wanną i prysznicem, a także kolejna łazienka dla gości. Kuchnia przy wejściu ma pralnię. salon jest przestronny i jest dostęp do tarasu z naprawdę niesamowitym widokiem na ogrody i morze. Szczególnie dobrze położony na piętrze poddasza i wyśrodkowany na ogrodzie, więc widoki są panoramiczne, jasne i naprawdę wspaniałe. Urbanizacja ma bezpośredni dostęp do plaży. Położony w cudownie unikalnym środowisku naturalnym, ciesząc się wyjątkowym klimatem, ten apartament oferuje wszystkie możliwe wygody dla Twojej przyjemności. Cicha i bezpieczna urbanizacja, z nagradzanymi ogrodami tropikalnymi i kilka minut spacerem od słynnego portu na wybrzeżu, Puerto Banús. Niesamowite ogrody składają się z 3 hektarów, posiadają 3 baseny z odpowiednimi basenami dla dzieci, pomoc ratownika oraz fontanny i stawy z liliami i strumieniami. W ogrodach mieści się restauracja na świeżym powietrzu i kawiarnia wyłącznie dla mieszkańców otwarta od marca do listopada. Ogrody i apartament są przyjazne dla osób na wózkach inwalidzkich. Promenada jest dostępna z naszych bramek ogrodowych, które sprawiają, że plaża i Port są tak łatwo dostępne. Urbanizacja znajduje się przy plaży z dwiema bramami – jedną prowadzącą bezpośrednio na plażę i drugą, która prowadzi do słynnej promenady, Puerto Banús, która jest dwie minuty spacerem od każdej bramy. Posiada również concierge i ochronę 24/7. Dokonywanie urbanizacji bardzo spokojne i bezpieczne miejsce. Posiada duży podziemny parking. W tym samym bloku znajduje się również supermarket, apteka, fryzjer, restauracje, kawiarnie i więcej. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu.

Dodatkowe dane
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3957811

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.