Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 143
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 800 EUR / tyg.

20 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Puerto Banús

Apartament z 3 sypialniami obok plaży w zamkniętym kompleksie położonym w Puerto Banus. W odległości kilku mtr. Z najlepszych restauracji kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej, ekskluzywnych sklepów odzieżowych, sportów wodnych, centrów handlowych, kin i przystanków autobusowych i taksówek. Ten kompleks ma piękny ogród 10.000 m2 nieskazitelne wspólne obszary, 4 wspólne baseny i tenis paddle.
Apartament składa się z dużego salonu z dostępem do tarasu około 70 mtrs. Niedawno odnowiona kuchnia jest otwarta na salon i jest w pełni wyposażona. Główna sypialnia jest en suit z jacuzzi. Cechy: Klimatyzacja, wifi, garaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2878646

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.