Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 140
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

3 000 EUR / tyg.

22 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

Przednia linia urbanizacji położona w obrębie zamkniętej społeczności z 24-godzinną ochroną i idealnie zlokalizowana w Puerto Banus w odległości krótkiego spaceru do wszystkich udogodnień.
Piękny, otwarty widok na ogród powita Cię w tym położonym na pierwszej linii plaży apartamencie zbudowanym na jednym poziomie. Apartament jest całkowicie odnowiony. Nieruchomość składa się z 3 sypialni, 2 łazienek. Kuchnia jest w pełni wyposażona i umeblowana. Salon/jadalnia prowadzi na taras z miejscem do jedzenia i fantastycznymi widokami na ogrody i basen. Idealna okazja do zakupu odnowionego apartamentu z 3 sypialniami na pierwszej linii plaży. Miejsce w garażu. Pierwsze piętro.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2978341

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.