Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 154
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 700 EUR / tyg.

18 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Puerto Banús

Apartament na parterze gustownie urządzony w Puerto Banús, w odległości spaceru od wszystkiego. Apartament posiada trzy sypialnie i dwie łazienki. W pełni umeblowany i wyposażony. Powierzchnia 154 m², Taras 10 m², Ogród/działka 10 m².
Ustawienie : Miasto, Port, Close To Port, Close To Shops, Close To Sea, Marina, Close To Marina.
Orientacja : Południowy wschód.
Stan : Doskonały.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : ogród, basen.
Cechy : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Private Terrace, Tennis Court, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Parking: podziemny, prywatny.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3299923

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.