Andalusia, Málaga, Riviera del sol

 • Powierzchnia 70
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

170 000 EUR

2 429 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Riviera del sol

2 bedrooms Property for sale in Riviera del Sol

Penthouse Duplex, Riviera del Sol, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, 70 m² zabudowy, Taras 40 m².
Ustawienie : podmiejskie, blisko morza, urbanizacja.
Orientacja : Południowa.
Stan: dobry.
Basen: wspólny.
Widoki : Morze, Góry, Panoramiczny, Miejski.
Cechy : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Private Terrace, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Meble: nieumeblowane.
Kuchnia: częściowo wyposażona.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: podziemny, ulica.
Kategoria: Przy plaży, Domy wakacyjne, Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R4149733

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.