Andalusia, Málaga, Riviera del sol

 • Powierzchnia 125
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

700 EUR / tyg.

6 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Riviera del sol

3 bedrooms Apartment for rent in Riviera del Sol

Miraflores Hills to ogrodzony kompleks apartamentów i penthouse’ów z pięknymi wspólnymi ogrodami z dwoma basenami; idealnie położony w środkowej i górnej części Riviera del Sol. Około 900 metrów, 11 minut spacerem od Miraflores Sports Village z barem restauracją, sklepem golfowym i driving range; 1.400 metrów od centrum handlowego Terrazas de Miraflores Golf z angielskim supermarketem Top Shop, różne bary & restauracje i nieco poniżej 2.000 metrów, 25 minut spacerem od supermarketów SuperCor & Mas supermarket, apteka, bary & restauracje w i wokół centrum handlowego Riviera Plaza z Riviera del Sol, plaży, plaży klub Max Beach i plaży bar Chiringuito El Juncal.
Jest to najwyższy blok w kompleksie z najlepszych panoramicznych widoków na morze i golf.Corner apartament z dużym tarasem, trzy duże sypialnie i otwarta kuchnia, kominek.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3990538

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.