Lisboa, Lisboa, Rossio

 • Powierzchnia 62
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

312 500 EUR

5 021 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Rossio

Apartment Lisboa Rossio

Dawniej znany jako Rocio – dzisiejszy plac Rossio – i jego okolice służą jako scena i tło wielkich i znaczących zmian. Historycznych, politycznych, społecznych, intelektualnych i artystycznych. Kawiarnie, tawerny i alejki były przez dziesięciolecia miejscem spotkań ludzi idei.

Zachowując to dziedzictwo wyryte w charakterystycznej architekturze, życie w okolicy ewoluowało do najbardziej nowoczesnej i wyrafinowanej wersji w historii. Słoneczny plac Rossio jest dziś centrum kosmopolitycznego życia i miejscem dla tych, którzy chcą być częścią tętniącej życiem Lizbony.

Dziedziniec Salema to nazwa alei, przy której znajduje się budynek Rocio. W rzeczywistości jest to oryginalna i malownicza aleja w centrum miasta. Można tam znaleźć najnowocześniejszy obiekt mieszkalny, zbudowany na przecięciu dziedzictwa i nowoczesności. W sam raz. Najlepsze rozwiązanie, aby być tam, gdzie wszystko się dzieje, ale wciąż mieć luksusowe miejsce, które można nazwać domem.

Jest to inwestycja turystyczna z gwarantowanym dochodem w wysokości 3% w ciągu pierwszych pięciu lat, która może być również stałym mieszkaniem, z dwupoziomowymi jednostkami T0 do T2 i powierzchniami od 32 mkw. do 155 mkw. Apartamenty, kwalifikujące się do inwestycji Golden Visa, są dostarczane umeblowane.

Rossio znajduje się o krok od najlepszej dzielnicy handlowej przy Av. da Liberdade. I to nie tylko w modzie… W sąsiedztwie znajduje się haute couture eat & drink movement. Wszystko to, oparte na kultowym chodniku w kształcie fali na placu Rossio, w samym sercu Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF31388

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.