Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 160
 • Pokoje 4
 • Apartament Na wynajem

1 700 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

4 bedrooms Apartment for rent in San Pedro de Alcántara

Wspaniały apartament rodzinny w bezpiecznej i cichej urbanizacji przy plaży w San Pedro. Kompleks oferuje wspólny basen i ogrody,
Posiada w pełni odnowioną i przestronną kuchnię, 4 przestronne sypialnie, 3 łazienki i salon z bezpośrednim dostępem do ładnego tarasu z częściowym widokiem na morze. Air co ciepłe i zimne, wbudowane szafy, całkowicie umeblowane i wyposażone. Oferowany z usługą sprzątania wliczoną w cenę 5 dni w tygodniu. Przestronna nieruchomość w doskonałej lokalizacji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2904425

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.