Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 92
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

266 000 EUR

2 892 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

3 bedrooms Apartment for sale in San Pedro de Alcántara

Ładny apartament na trzecim piętrze położony w mieście San Pedro de Alcántara na osiedlu mieszkaniowym „El Arquillo”, w pobliżu wszelkiego rodzaju sklepów i restauracji oraz w niewielkiej odległości od plaży San Pedro de Alcántara.
Apartament składa się z: części dziennej prowadzącej na taras od strony zachodniej, wyposażonej kuchni z pomieszczeniem gospodarczym, głównej sypialni z łazienką, kolejnych 2 sypialni, które dzielą jedną łazienkę.
Wspólnota ze wspólnymi ogrodami i basenem.
Klimatyzacja w części dziennej i głównej sypialni.
Brak garażu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4556398

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.