Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

225 000 EUR

1 500 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

2 bedrooms Penthouse for sale in San Pedro de Alcántara

Wspaniały penthouse położony we wspaniałym i centralnym obszarze San Pedro de Alcántara, w pobliżu sklepów, apteki, restauracji i wszystkich udogodnień, które mogą być potrzebne obok domu dla bardziej komfortowego i wygodnego życia.Składa się z dwóch przestronnych i jasnych sypialni. Przytulny i przestronny salon połączony z niesamowitym tarasem o powierzchni 80 metrów, który zachwyca każdego w cudowne dni dobrej pogody, które cieszą się praktycznie przez cały rok na Costa del Sol.Okazja dla rodziny, nowożeńców, którzy lubią miasto San Pedro de Alcántara i komfort tych bliskich do wszystkiego, lub kogoś, kto uwielbia spędzać tylko sezony wakacyjne, w skrócie wspaniała okazja do posiadania wspaniałej nieruchomości na Costa del Sol.

Nr oferty: R4172902

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.