Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

255 000 EUR

2 125 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in San Pedro de Alcántara

Wspaniała okazja na zakupy!
Nowość na rynku – parter w osiedlu Los Jazmines z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami i toaletą.
Bez względu na to, czy szukasz miejsca do stałego zamieszkania, na wakacje, czy chcesz zainwestować w rentowność, to mieszkanie jest idealne ze względu na swoją lokalizację, wielkość i wszystkie możliwości, jakie może zaoferować.
Obecnie jest ono wynajmowane jako biuro, więc jak widać na zdjęciach, ma otwarte drzwi na ulicę i główną sypialnię otwartą na pokój dzienny.
Jeśli zakup zostanie dokonany w celach mieszkaniowych, zarówno te drzwi, jak i główny pokój zostaną zamknięte przed zakupem i sprzedażą.
Pokoje są bardzo przestronne i wyposażone w szafy. Kuchnia jest niezależna, w pełni wyposażona i posiada pralnię.
Lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta San Pedro de Alcántara i do plaży.
Dom należy do kompleksu Los Jazmines, który wyróżnia się wspólnymi terenami z ogrodami i basenem. Jest to oaza spokoju z pięknymi zakątkami, z których można korzystać praktycznie przez cały rok.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3867256

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.