Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 400 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in San Pedro de Alcántara

Superb Large Ground Floor Apartment at San Pedro Beach, walking distance to all is within ten minutes. San Pedro Town i plaży jest mniej niż pięć minut.
Nowo wyremontowany apartament jest West Facing, więc dużo słońca. Istnieją elektryczne żaluzje na salonie i nowo wyremontowany taras rozszerzony, który szczyci się wspaniałymi salonami i jadalniami.
Główna sypialnia wyposażona jest w King Size Bed i jest en suite.
Środkowa sypialnia posiada trzy pojedyncze łóżka i dzieli się z trzecią sypialnią, która jest pokojem dwuosobowym, łazienką z prysznicem.
Jest również szatnia.
WIFI jest zainstalowany w mieszkaniu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R86207

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.