Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Santo amaro de oeiras

 • Powierzchnia 230
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

1 950 000 EUR

8 479 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Santo amaro de oeiras

Apartment Oeiras Santo amaro de oeiras

Apartament z 4 sypialniami, nowy, z widokiem na morze, dużym tarasem i prywatnym basenem. Składa się z salonu o powierzchni 71 m2 z widokiem na południe, z widokiem na morze i bezpośrednim dostępem do tarasu o powierzchni 107 m2 z basenem. 19 mkw Kuchnia i pralnia (3,65 mkw) oraz łazienka socjalna (2,5 mkw). Dwie sypialnie (14 m2 każda) zwrócone na południe, z bezpośrednim dostępem do tarasu i pełnej prywatnej łazienki z brodzikiem (4,5 m2), 12,50 m2 Apartament i 4,15 m2 łazienka. Apartament główny od strony południowej z bezpośrednim wyjściem na taras, miejscem na garderobę i łazienką z brodzikiem. O łącznej powierzchni 32,95 m2, zawiera agGarage box dla 2 samochodów. Konstrukcja i wykończenie są najwyższej jakości. Znajduje się w Condominium Casas do Mar, w Santo Amaro de Oeiras (Historyczne Centrum). Doskonały dostęp do lokalnych firm, usług i plaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF26777

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.