Lisboa, Lisboa, Santo antónio

 • Powierzchnia 52
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

465 450 EUR

8 934 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Santo antónio

Apartment Lisboa Santo antónio

Conde Redondo Residences znajduje się w nagrodzonej dzielnicy, która z każdym mijającym dniem nabiera kształtu i konsekrowany jako jeden z exlibris naszej stolicy. Jest to miejsce, gdzie sztuka, design i czysta inspiracjainvite Ci rozpocząć nowy sposób życia w Lizbonie, każdego ranka w swoim domu.Przedmiotem gruntownej renowacji z nową konstrukcją, ten projekt jest arcydziełem szczegółów i projektowania. Wybierz pomiędzy komfortowym apartamentem z jedną sypialnią o powierzchni 52 m2 i wyjątkowym apartamentem z 3 sypialniami o powierzchni 146 m2, każdy z dużymi oknami oferującymi widoki na obrzeża centrum Lizbony. Niektóre frakcje mają balkony i ogród, a wszystkie korzystają z parkingu.Projekt biura architektonicznego Ventura + Partners dla wszystkich rezydencji gwarantuje luksusowe doświadczenie na najwyższym poziomie, z przestronnymi, funkcjonalnymi i niezwykle wygodnymi przestrzeniami.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF28619

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.