Lisboa, Lisboa, São bento

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

430 000 EUR

7 132 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São bento

Apartment Lisboa São bento

Apartament z 1 sypialnią, położony w uroczym budynku w sercu São Bento, o powierzchni około 60,30 m2. Apartament składa się z:- przedpokoju- łazienki z brodzikiem- sypialni o powierzchni 12,20 m2 z szafą- pokoju dziennego o powierzchni 34,20 m2, otwartego na kompletnie wyposażoną kuchnięMieszkanie zapewnia piękny widok na pałac São Bento. Wyposażony jest w okna z podwójnymi szybami, klimatyzację i balkon. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy turystycznej, bardzo dobrze obsługiwanej przez wszelkiego rodzaju usługi i lokalny biznes, w pobliżu terenów zielonych i środków transportu publicznego: autobusy, tramwaj, 15 minut od stacji metra Rato´s, 1 minuta od Parlamentu i 5 minut od ISEG. Jest to wspaniała okazja do zainwestowania.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF24312

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.