Lisboa, Lisboa, São bento

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2016
 • Apartament Na sprzedaż

670 000 EUR

5 584 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São bento

Apartment Lisboa São bento

Teraz można zamieszkać w innej Lizbonie, w bardziej ekskluzywny i inspirujący sposób: w tym samym mieszkaniu, w którym mieszkał wielki poeta Fernando Pessoa. Jest to to samo otoczenie, w którym żył, pisał i marzył. Z tych samych okien widział Lizbonę z początku ubiegłego wieku. Ten przestronny apartament znajduje się na drugim piętrze zabytkowego budynku z 1857 roku. Jego mieszkanie jest w całości oryginalne i zostało starannie urządzone, tworząc uroczą i przyjazną atmosferę. Posiada 2 sypialnie z klimatyzacją, 2 pomieszczenia mieszkalne (również z klimatyzacją), z których jedno jest salonem, a drugie jadalnią, 1 łazienkę i kuchnię ozdobioną rzadkimi płytkami z końca XIX wieku. W apartamencie znajduje się również wygodny kącik do czytania.Ważną rolę odgrywa również lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w historycznym centrum Lizbony, zaledwie 10 minut pieszo od Bairro Alto i Chiado, w pobliżu supermarketów, piekarni, księgarni, muzeów, restauracji i środków transportu publicznego, a obok budynku przejeżdża tradycyjny tramwaj 28, którym jeździł Fernando Pessoa i który kursuje do dziś, łącząc całą starą część miasta.

Nr oferty: PF25519

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.