Lisboa, São Domingos de Benfica, São domingos de benfica

 • Powierzchnia 137
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

563 500 EUR

4 114 EUR / m²

Lisboa, São Domingos de Benfica, São domingos de benfica

Apartment Lisboa São domingos de benfica

Apartament z 2 sypialniami, 161 m2 (powierzchnia brutto), całkowicie odnowiony, balkon, jedno miejsce parkingowe w garażu, w Benfica, Lizbona. W budynku z windą, posiada duży salon z jadalnią i dostępem do balkonu z panoramicznym widokiem, dwie sypialnie, jedna z łazienką, oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Klimatyzacja, centralne ogrzewanie i podwójne szyby. Ekspozycja słoneczna wschód/zachód. Apartament znajduje się w odległości 10 minut spacerem od szkoły Escola Superior de Comunicação Social (ESCS), 12 minut od Externato Marista de Lisboa, 12 minut od centrum handlowego Colombo i 10 minut od stacji metra. 5 minut jazdy samochodem od szpitala Luz, 7 minut od dojazdu do 2ª Circular, 10 minut od Cidade Universitária i 10 minut od lotniska w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Szpital w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 60729

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.