Lisboa, Lisboa, São paulo

 • Powierzchnia 180
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na sprzedaż

2 050 000 EUR

11 364 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São paulo

Apartment Lisboa São paulo

Nadrzeczna dzielnica Santos została doceniona za rekultywację i rewitalizację, zarówno komercyjną, jak i mieszkaniową. Budynek Promenade, położony w uprzywilejowanej lokalizacji obok Cais do Sodré, to nowa konstrukcja, która prowadzi bezpośrednio do promenady nad rzeką Tag. Inwestycja ta oferuje apartamenty o typologii od 1 do 6 pokoi typu duplex o powierzchni od 69 do 448 m2, z których większość posiada frontowy lub boczny widok na rzekę, a apartamenty typu penthouse mają również basen. Promenada posiada również kryty basen i siłownię, a także warsztat hobbystyczny wyposażony w trzy samochody, pracownię plastyczną, stocznię, studio dźwiękowe oraz całodobowy Lobby Bar.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF15319

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.