Lisboa, Lisboa, São paulo

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

350 000 EUR

6 364 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São paulo

Apartment Lisboa São paulo

Apartament z 1 sypialnią, niedawno odrestaurowany. Znajduje się w centrum Lizbony, w pobliżu rzeki Tag, kolejki linowej Bica´s i rynku Ribeira´s.Z 55 m2 powierzchni, zapewnia dużo jasności. Salon i sypialnia wychodzą na południe. Apartament składa się z następujących elementów:- przedpokój- łazienka z brodzikiem- całkowicie wyposażona kuchnia- pokój dzienny- sypialnia z szafamiWszystkie pomieszczenia apartamentu wyposażone są w podwójne szyby i klimatyzację. W budynku, w którym znajduje się apartament znajduje się winda.Jego lokalizacja zapewnia ogromną ofertę komunikacyjną, taką jak metro, prom, pociąg w Cais no Sodré, a także autobusy i tramwaje. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w centrum miasta! CHRISTIE´S / PORTA DA FRENTE Możliwość obejrzenia!

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF24541

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.