Lisboa, São Vicente, São vicente

 • Powierzchnia 72
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

350 000 EUR

4 862 EUR / m²

Lisboa, São Vicente, São vicente

Apartment Lisboa São vicente

Apartament z 1 sypialnią, 72 m2 (GFA), zupełnie nowy, w historycznym centrum Alfamy, Lizbona.Ten apartament został poddany wzorcowej interwencji, w tym, co było starej piekarni, zachowując jego kultowy komin – bardzo typowe dla końca 19 wieku, jak również jego patio. Funkcjonalne i komfortowe wnętrza wyposażone są w najwyższej klasy materiały wykończeniowe i sprzęt.Nowa inwestycja The Bakery, stara piekarnia w pełni odrestaurowana, znajduje się w historycznym centrum Alfamy, najstarszej dzielnicy Lizbony i jednej z najbardziej malowniczych, z tradycyjną atmosferą, tradycyjnymi sklepami i niezwykłą aktywnością turystyczną. Dzielnica ta ma ścisły związek z tradycją fado i jest nieodzownym punktem słynnego Santos Populares. Alfama to najstarsza dzielnica miasta, z licznymi zakamarkami, zaułkami i wąskimi uliczkami. Apartament znajduje się w odległości 2 minut spacerem od kultowego tramwaju linii 28. 10 minut od punktu widokowego Portas do Sol, dworca kolejowego Santa Apolónia, Avenida Infante D. Henrique i szpitala St. Mieszkanie znajduje się również 15 minut od Uniwersytetu Autónoma de Lisboa, Lycée Français Charles Lepierre i kilku szkół publicznych.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu

Nr oferty: 54981

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.