Lisboa, Lisboa, Sete rios

 • Powierzchnia 125
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 200 000 EUR

9 600 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Sete rios

Apartment Lisboa Sete rios

2 bedroom duplex apartment, refurbished.Located w obszarze Picoas, w pobliżu wszystkich rodzajów lokalnego biznesu i usług, twoje codzienne życie może być całkowicie wykonane na piechotę! Zaledwie kilka minut od hotelu znajduje się Picoas Plaza, Saldanha Residence, Marquês de Pombal, SottoMayor Palace i El Corte Inglés, wśród innych ofert!Zapewnia kilka rodzajów transportu na wyciągnięcie ręki, w tym metro. Jeśli potrzebujesz miejsca parkingowego, istnieje taka możliwość, tuż obok budynku, za opłatą, która waha się od 120 do 140.Głęboko odnowiony z fantastycznych materiałów, ze zróżnicowanymi szczegółami, to mieszkanie składa się na parterze przez duży wymiar salonu z bezpośrednim dostępem do dwóch balkonów i w pełni wyposażonej kuchni, z urządzeniami AGD Smeg. Na najwyższym piętrze znajdują się dwie sypialnie en suite, obie z wbudowanymi szafami, garderobą, z wbudowanym zaciemnieniem w oknach. Te sypialnie mają dostęp do przyjemnego tarasu z niezakłóconym widokiem, gdzie można cieszyć się słońcem.Łazienki sypialni prezentują hojne obszary i oba dają dostęp do balkonu wychodzącego na główną ulicę. Mieszkanie zapewnia dobrą ekspozycję słoneczną i małe przestrzenie do przechowywania.Niektóre dekoracje mogą pozostać w mieszkaniu. Posiada również panele słoneczne.Budynek posiada 2 windy i zorganizowane kondominium.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF28890

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.