Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów

 • Powierzchnia 106
 • Piętro 4 / 4
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

1 900 000 PLN

17 925 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów

Dwupoziomowy loft do aranżacji, Stary Mokotów

Nieruchomość znajduje się na Starym Mokotowie. Jest położona na ostatnim piętrze odnowionej kamienicy w odległości 5 min spacerem od stacji metra Pole Mokotowskie 

Loft jest dwupoziomowy. Jest przestronny i dobrze doświetlony co zapewniają ogromne okna i położenie powyżej sąsiednich kamienic. Apartament jest unikatowy – zaproponowane wykończenie (na wizualizacjach) pokazuje możliwe aranżacje.

Podczas prowadzonej inwestycji kamienica została odnowiona. Odrestaurowano elewację i klatkę schodową. Uporządkowane podwórko przed kamienicą-zaplanowana zieleń. Rozpoczęte są procedury dotyczące doposażenia budynku w windę (miejsce na windę jest, techniczne możliwości potwierdzone, jest także zgoda miasta). Winda powinna zostać zamontowana na wiosnę 2023.

Przed oknami na tyłach kamienicy znajduje się muzeum. Najbliższe wysokie budynki od zachodniej strony są w odległości pozostawiającej otwarty widok na panoramę Warszawy. Obok znajduje się odrestaurowana kamienica co w połączeniu z kamienica przedmiotowego mieszkania tworzy elegancki kompleks.

Możliwości aranżacyjne pozwalają zadowolić zarówno potrzeby niezależnego singla/singielki, jak i wprowadzić podział na sypialnie niezbędne dla rodziny. Mieszkanie bardzo ciche ze względu na położenie w drugiej linii zabudowy.

Powierzchnia ujawniona w KW to 69m2 – antresola nieujawniona. Możliwość zakupu drugiego bliźniaczego mieszkania i połączenia w jeden ponad 200m2 loft. Niski czynsz tylko 200 zł

Sprzedaż w oparciu o fakturę vat. Możliwość odliczenia podatku vat przy zakupie na firmę.
Do lokalu przynależy dodatkowo powierzchnia około 7m2 na dodatkowym poziomie.
Kupujący nie płaci podatku 2% PCC

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 754906

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.