Mokotów, Mokotów Dolny, Tadeusza Hołówki

 • Powierzchnia 73
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1936
 • Apartament Na sprzedaż

1 150 000 PLN

15 745 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Dolny, Tadeusza Hołówki

Odrestaurowana kamienica | Łazienki Królewskie

MIESZKANIE DO REMONTU, W STAREJ KAMIENICY W POBLIŻU ŁAZIENEK KRÓLEWSKICH

Świetna lokalizacja | Cicha okolica | 2 sypialnie | Odrestaurowana kamienica

*Oferta na wyłączność*

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na półpiętrze 3-pietrowej kamienicy. 3 pokoje na powierzchni 73m2, w bardzo wygodnym układzie. Wysokie sufity 3m. Przestronne pokoje dają wiele możliwości aranżacyjnych. Do mieszkania przynależy spora piwnica (12m2).

BUDYNEK

Kamienica przedwojenna z 1936 roku, odrestaurowana w 2008 roku, ma ciekawą historię – mieszkał tu m.in. K.K. Baczyński.

LOKALIZACJA

Miejsce w dobrym punkcie komunikacyjnym – stosunkowo blisko centrum, jednak na uboczu, wygodne połączenia z wszystkimi dzielnicami miasta. Miejsce wyjątkowo ustronne, ciche i bezpieczne – wejście do kamienicy tylko od strony zamkniętego (brama na pilota), monitorowanego, zielonego podwórka. W okolicy budynki rządowe, a w ciągu 10 minutowego spaceru docieramy do parku Łazienki.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje!

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Piwnica: 1
 • Stan: do remontu
Lokalizacja

Dolny Mokotów

Dolny Mokotów leży poniżej skarpy, w otulinie Wisły, często nazywany jest Koroną Skarpy. Początkowo były to tereny folwarczne, dopóki Król Stanisław August Poniatowski nie założył tu zespołu pałacowo-ogrodowego, tworząc tu przepiękne zielone parki i pałace skąpane w zieleni ogrodów. Kontynuowano budowanie domów robotniczych i luksusowych willi, np. wzdłuż ulicy Belwederskiej. Centrum Dolnego Mokotowa wyznacza Park Królewski – Łazienki, który zachwyca o każdej porze roku. Obecnie Dolny Mokotów to przede wszystkim zabudowa lat 50., która charakteryzuje się niskimi kamieniczkami ze spadzistymi dachami. Pomiędzy budynkami usytuowane są zielone skwerki i parki.

Nr oferty: 850322

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.