Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 370
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 450 000 EUR

6 622 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Penthouse for sale in The Golden Mile

Rzadkie i wyjątkowe w pełni odnowione trzy sypialnie en-suite penthouse apartament znajduje się w samym sercu Marbella’s Golden-Mile, gustownie zaprojektowane do najwyższych standardów we współczesnym i eleganckim stylu przez architektoniczne doświadczenie
Victor Jorda Castellvi, z międzynarodowej renomy firmy Pedro Peña.
Nieruchomość składa się z 370m2 przestronnych wnętrz rozmieszczonych na dwóch poziomach. Niższy poziom obejmuje: foyer z szatnią dla gości, imponujące, dobrze oświetlone i przestronne główne pomieszczenia mieszkalne i jadalne korzystające z przesuwnych szklanych drzwi/okien, które otwierają się na ponad 185m2 przestrzeni tarasowej cieszącej się wspaniałymi widokami na ogrody wspólnoty i dalej na otaczające góry i morze. Spektakularna kuchnia Bulthaup z inteligentnymi blatami porcelanowymi dostarczonymi przez Cerafino i w pełni wyposażona w wbudowane niemieckie urządzenia. Do kuchni przylega oddzielna pralnia z obfitą ilością lakierowanych szafek. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się przestronny pokój telewizyjny oraz sypialnia gościnna z dużą ilością miejsca na szafy, (ta sypialnia jest obecnie używana jako dodatkowy, podzielony salon, który można łatwo przekształcić w dwie sypialnie).
Na najwyższym piętrze znajduje się: przestronna sypialnia główna z wbudowanym przytulnym kominkiem elektrycznym, balkonem, z którego roztacza się widok na morze, wraz z ogromną garderobą z oddzielną strefą przebieralni oraz łazienką główną z unikalnym prysznicem mozaikowym. Na tym poziomie znajduje się dodatkowa sypialnia dla gości z prywatnym balkonem i w pełni wyposażoną garderobą. Nieruchomość jest dobrze wyposażona w ogrzewanie podłogowe oraz ciepłą i zimną klimatyzację, obie niezależnie sterowane w każdym pokoju i pochodzi z czterech prywatnych miejsc parkingowych w garażu i dwóch pomieszczeń magazynowych.
To spektakularne arcydzieło znajduje się w obrębie zamkniętego i ekskluzywnego Lomas del Rey, z pięknie utrzymanymi ogrodami subtropikalnymi, trzema basenami (jeden podgrzewany) i wieloma kojącymi funkcjami wodnymi wraz z innymi udogodnieniami i obiektami społeczności.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4074004

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.