Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 287
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

3 950 000 EUR

13 764 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Apartment for sale in The Golden Mile

Ekskluzywny, wyjątkowy apartament z 3 sypialniami i widokiem na morze oraz tarasem o powierzchni 120 m2 położony w bardzo ekskluzywnej, zamkniętej społeczności w samym sercu Marbelli. Posiada bezpośredni dostęp do nadmorskiej promenady i jednej z plaż w mieście Marbella, 24-godzinną opiekę konsjerża, sondę na świeżym powietrzu nad brzegiem morza i tropikalne ogrody.
Z całkowitej powierzchni zbudowany 273 m2 powierzchni mieszkalnej, ma 3 jasne sypialnie i 3 łazienki, wszystkie w apartamencie. Z orientacją południowo-zachodnią, apartament posiada zadaszony taras o powierzchni 100m2 z panoramicznym widokiem na morze i morze.
Nieruchomość znajduje się w pobliżu plaży, z wszystkich usług w pobliżu.
Cena obejmuje 4 miejsca parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3017596

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.