Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 115
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

929 000 EUR

8 079 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Penthouse for sale in The Golden Mile

Ten fantastyczny dwupiętrowy penthouse jest naprawdę wyjątkowy, położony w jednej z najpopularniejszych dzielnic Marbelli. Taras od strony zachodniej zapewnia słońce od południa do zachodu słońca.
Apartament jest rozłożony na 2 piętrach z holem wejściowym z wysokim sufitem na parterze, dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Na piętrze znajduje się otwarty plan między kuchnią a częścią socjalną, a także trzecia sypialnia, która jest główną sypialnią z własną łazienką i oddzielną toaletą.
Na najwyższym piętrze znajduje się również fantastyczny taras obok salonu z widokiem na La Concha i Morze Śródziemne. Na tarasie znajduje się kuchnia na świeżym powietrzu z grillem gazowym i leżanką z dużą ilością słońca.
Kuchnia pochodzi od niemieckiej marki Häcker i jest zupełnie nowym modelem z 2023 roku na rynku. Urządzenia są firmy Miele.
Klimatyzacja pochodzi od firmy Toshiba i jest również zupełnie nowa na piętrze z nowym projektem wentylatora, który jest bardziej zintegrowany ze ścianami i pokryty tkaninami. Na pierwszym piętrze znajduje się centralna klimatyzacja zainstalowana w suficie.
Baterie są termostatyczne (wszystkie baterie prysznicowe).
W mieszkaniu zainstalowano szwedzki system Plejd dla inteligentnych zintegrowanych domów, który może zdalnie sterować różnymi urządzeniami, takimi jak światła, głośniki itp.
Posiada również 13 głośników w suficie, zupełnie nowe modele z Wielkiej Brytanii z najnowszą technologią, które można również podłączyć do wszystkich urządzeń, takich jak iPhone’y, Androidy, Apple TV, inteligentne telewizory itp.
Oprócz zwykłego routera, apartament posiada również sieć mesh zainstalowaną w suficie z 3 węzłami, które mogą pokryć do 350 mkw szybkiego Internetu.
Dwa miejsca parkingowe i komórka lokatorska są również wliczone w cenę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4458973

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.