Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 117
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

3 080 EUR / tyg.

27 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in The Golden Mile

Położony w prestiżowym hotelu Puente Romano Beach Resort and Spa, w odległości krótkiego spaceru od nadmorskiej promenady i nadmorskich restauracji. Położony jest na terenie 10 akrów spektakularnych subtropikalnych ogrodów z oczkami wodnymi i basenami. Na terenie ośrodka znajduje się wiele popularnych i ekskluzywnych restauracji, klub nocny, salony fryzjerskie, całodobowa ochrona i usługi konsjerża.
Ten w pełni odnowiony apartament z 2 sypialniami składa się z 2 łazienek, kuchni na otwartym planie i dużego tarasu z widokiem na piękne ogrody. W pobliżu apartamentu znajdują się baseny, można też korzystać z restauracji i baru przy basenie. Doskonałe 5* wakacje!

Nr oferty: R4039042

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.