Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 184
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 350 000 EUR

12 772 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Penthouse for sale in The Golden Mile

Ten piękny podwójny penthouse znajduje się w strzeżonej urbanizacji w ekskluzywnej Złotej Mili Marbelli, przed Puente Romano i 800 metrów od plaży. Położony w ekskluzywnym kompleksie Luxury, składającym się z ponad 25.000 m2 ogrodów, zapierających dech w piersiach widoków na Morze Śródziemne, basenów, nadzoru bezpieczeństwa, usług konserwacyjnych i zapewnionej prywatności. Apartament składa się z 3 sypialni z łazienkami, dużego salonu oraz kompletnie wyposażonej i nowoczesnej kuchni. Apartament posiada marmurowe wykończenie, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację DAIKIN ciepło/zimno, elektryczne żaluzje, wszystkie zewnętrzne podwójne szyby stolarka produkowana z impregnowanego drewna Iroko, bezprzewodowa akustyka muzyczna, system alarmowy, 2 podziemne miejsca parkingowe i 1 pomieszczenie do przechowywania. 24-godzinna ochrona.

Nr oferty: R3828970

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.