Andalusia, Málaga, Torremolinos

 • Powierzchnia 105
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

395 000 EUR

3 762 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Torremolinos

2 bedrooms Apartment for sale in Torremolinos

Nowa promocja luksusowych domów z 2, 3 i 4 sypialniami.
Jest to promocja, która prezentuje wielką symetrię i harmonię w swoim projekcie, zarówno w elewacji zewnętrznej, jak i we wnętrzach. Doskonale wyposażone domy, z wyposażoną kuchnią, klimatyzacją z segmentacją typu Airzone, nagrzewnicą, roletami z napędem silnikowym itp.
CHARAKTERYSTYKA:
DOMY. W proponowanych układach salony i tarasy znajdują się na południowej elewacji, z najprzyjemniejszymi widokami i najlepszą orientacją. Ponadto salon, jadalnia i kuchnia stanowią jedną całość, z dużymi zadaszonymi i otwartymi tarasami.
STREFY WSPÓLNE:
– Wielofunkcyjny basen solankowy z wejściem typu plażowego, strefą z hamakami w wodzie i 25-metrowym torem pływackim.
– Zewnętrzna strefa dla dzieci.
– Zewnętrzna strefa fitness.
– Obszar Txoco wyposażony w kuchnię i grill
– Obszary krajobrazowe.
– Skrzynka pocztowa.
– Urbanizacja z obwodem nadzoru wideo.
– Otwieranie drzwi za pomocą magnetycznego klucza głównego.
– Dostęp do pojazdu z otwieraniem drzwi przez odczyt tablicy rejestracyjnej.

Dodatkowe dane
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4320397

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.