Castile–La Mancha, Ciudad Real, Torrenueva

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

300 EUR / tyg.

5 EUR / m²

Castile–La Mancha, Ciudad Real, Torrenueva

2 bedrooms Apartment for rent in Torrenueva

Mieszkanie na średnim piętrze, Torrenueva, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 1 Łazienka, Zbudowany 60 m².
This apaprtment is avalible for month rentals with a minimum term of 8 weeks.
Ustawienie : Blisko do pola golfowego, Blisko do sklepów, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Urbanizacja.
Stan : Dobry.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja: klimatyzacja, centralne ogrzewanie.
Widoki : Morze, Basen.
Cechy : Wyposażone szafy, w pobliżu transportu, ADSL / WIFI, marmurowe podłogi.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: wspólny.
Kategoria: Domy wakacyjne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4020265

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.