Setúbal, Grândola, Tróia

 • Powierzchnia 68
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

380 000 EUR

5 622 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Tróia

Apartment Grândola Tróia

Wyobraź sobie, że budzisz się przy szumie morza i otoczony niesamowitym widokiem. Blisko Lizbony i część Rezerwatu Przyrody, Tróia Design Hotel to współczesny pięciogwiazdkowy ośrodek ze wspaniałymi widokami na morze, niekończące się plaże, rzekę i enigmatyczną Serra da Arrábida. Wyjątkowy i niezapomniany Rezerwat Przyrody.

Tróia Design Hotel sprzedaje obecnie 28 apartamentów Studio do T3, rozmieszczonych w 14 Deluxe Studios, 8 apartamentów premium, 4 apartamenty master i 2 wielkie apartamenty. Wszystkie jednostki posiadają garaż, a także dostęp do wszystkich udogodnień hotelu. Inwestycja w te apartamenty obejmuje bardzo atrakcyjne stopy zwrotu, w coraz bardziej poszukiwanej lokalizacji.

Poznaj wyrafinowane i przytulne środowisko, w którym design jest obecny w każdym szczególe. Tróia Design Hotel jest idealnym miejscem na wyrafinowany pobyt i obejmuje Kasyno, Show Center i Centrum Konferencyjne.

Nr oferty: PF28904

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.