Gdynia, Mały Kack, Wielkopolska

 • Powierzchnia 47
 • Piętro 2 / 3
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

690 000 PLN

14 681 PLN / m²

Gdynia, Mały Kack, Wielkopolska

3 POK. MIESZKANIE BLISKO KOLEI METROPOLITALNEJ

3 POKOJE |  MIEJSCE W HALI GARAŻOWEJ | BLISKO MORZA | DO WPROWADZENIA 

Inwestycja ” Azymut”  to charakteryzujące się niską zabudową osiedle znajdujące się przy ul. Wielkopolskiej w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Jego otoczenie gwarantuje mieszkańcom malownicze widoki na okoliczne tereny leśne oraz Zatokę Gdańską.

Osiedle Azymut leży w odległości 3,5 km do popularnego orłowskiego mola. Wyróżnia się ono świetnie rozwiniętą komunikacją. W pobliżu inwestycji znajduje się trójmiejska obwodnica, a także przystanek Kolei Metropolitalnej – Karwiny, dzięki któremu mieszkańcy mogą w szybki i wygodny sposób dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo czy Gdańska Wrzeszcza. W niedużej odległości od osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Osiedla Azymut przyciąga uwagę swoją nietypową, opartą na układzie kaskadowym architekturą, której oryginalnego wyglądu dodają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Budynki uzupełnione zostały o nasłonecznione balkony, tarasy i przydomowe ogródki, a w podziemnych kondygnacjach utworzono hale garażowe oraz piwnice. Projekt obejmował także powstanie wózkarni, rowerowni oraz ogólnodostępnych miejsc postojowych. Dla bezpieczeństwa mieszkańców obszar osiedla został częściowo ogrodzony i dozorowany jest z pomieszczenia ochrony.

Mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym stylu, według najnowszych standardów współczesnego designu. Apartament położony jest na 2 piętrze, od strony południowo-wschodniej. Na wszystkie sprzęty AGD obowiązuje jeszcze 3 lata gwarancji!

Do mieszkania przynależy szerokie miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska – dodatkowo płatne w cenie 50 000 zł za pakiet.

 
Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Winda: Tak

Nr oferty: 328952

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.