Andalusia, Málaga, Altos de los monteros

 • Powierzchnia 618
 • Powierzchnia działki 2 922
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 950 000 EUR

4 774 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Altos de los monteros

4 bedrooms Villa for sale in Altos de los Monteros

Opis terenu:
Zachwycające widoki, działka skierowana na południowy wschód. Spokojne miejsce, 10 min. do centrum Marbelli, 5 min. do najlepszych plaż Los Monteros. Blisko do szpitala Costa del Sol. Ekskluzywna okolica, pola golfowe: Santa Clara Golf, Rio Real Golf i Marbella Golf Club.
Opis willi:
4 sypialnie z łazienkami, 1 WC dla gości, Salon + jadalnia, Kuchnia, Wiata na 2 samochody, Basen, zadaszone i niezadaszone tarasy.
Powierzchnia zabudowana: 618 m2
Powierzchnia zadaszonego tarasu: 32 m2
Powierzchnia niezadaszonych tarasów: 403 m2
Basen: 50 m2
Powierzchnia całkowita: 1103 m2

Nr oferty: R2260547

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.